7 świetnych gier w Amazon Prime Gaming na listopad 2022? Przeciek ujawnia tytuły

Amazon Prime Gaming

Gry w Amazon Prime Gaming na listopad 2022 właśnie wyciekły. Za przeciek odpowiada popularny leaker, który już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje. Jeżeli doniesienia potwierdzą się i tym razem, to w przyszłym miesiącu abonenci usługi Amazona odbiorą za darmo aż 7 świetnych gier.

Amazon Prime Gaming, listopad 2022. Gry w ofercie prawdopodobnie wyciekły

Zwiastun Fallout: New Vegas

Znany informator billbil-kun opublikował na łamach Dealabs ofertę Amazon Prime Gaming na listopad 2022. Dotychczasowe przecieki udostępniane przez mężczyznę zawsze się sprawdzały, więc zapewne teraz będzie podobnie. Bez przedłużania, prawdopodobna lista gier w listopadowej rozpisce prezentuje się następująco:

  1. Fallout New Vegas Ultimate Edition
  2. WRC 9 FIA World Rally Championship
  3. Last Day of June
  4. Indiana Jones and The Last Crusade
  5. Etherborn
  6. Whispering Willows
  7. Facility 47

Przeczytaj też: Stare gry

Nie da się ukryć, że domniemana oferta wygląda naprawdę rewelacyjnie głównie za sprawą Fallouta New Vegas w wersji Ultimate Edition, czyli ze wszystkimi dodatkami. Wyścigowe WRC 9 również może budzić zainteresowanie, zresztą tak jak wszystkie inne gry. Oczywiście na ten moment nie można brać tej rozpiski za pewnik (mimo że jej prawdziwość jest wysoce prawdopodobna), ale już za kilka dni Amazon powinien oficjalnie potwierdzić lub zaprzeczyć dzisiejszym doniesieniom.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.