Czerwcowa oferta Amazon Prime Gaming! W ręce subskrybentów trafi łącznie 7 gier

Prime Gaming

Amazon co miesiąc przygotowuje nowy zestaw gier udostępniany za darmo w ramach usługi Prime Gaming. W przyszłym miesiącu biblioteka użytkowników wzbogaci się o 7 gier, wśród których znajdziemy pozycje dla fanów Gwiezdnych Wojen, przygodówek i izometrycznych RPG.

Amazon Prime Gaming – oferta na czerwiec 2024

Amazon Prime Gaming – czerwiec 2024

Już 6 czerwca, oprócz klasycznego Battlefronta II z 2005, subskrybenci usługi Amazon Prime odbiorą kod na Weird West, czyli izometrycznego RPG-a osadzonego w świecie łączącym elementy fantasy z epoką Dzikiego Zachodu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ciekawie prezentuje się Mythforce, roguelike inspirowany amerykańskimi kreskówkami z lat 80. XX wieku oraz Genesis Noir, wielokrotnie nagradzana przygodówka, która w metaforyczny sposób opowiada o powstaniu wszechświata.

Amazon przygotował także małą niespodziankę. Majowy zestaw gier rozszerzył się o jedną pozycję – The Lullaby of Life.

Tytuły dostępne od 30 maja:

  • The Lullaby of Life [GOG]

Tytuły dostępne od 6 czerwca:

  • Star Wars: Battlefront 2 [GOG]
  • Weird West Definitive Edition [Epic Games]
  • Genesis Noir [Amazon Games]

Tytuły dostępne od 13 czerwca:

  • Everdream Valley [Amazon Games]
  • Mythforce [Epic Games]
  • Blast Brigade vs. the Evil Legion of Dr. Cread [GOG]
  • Projection: First Light [Amazon Games]

Aktywacja Amazon Prime na okres 12 miesięcy wiąże się z wydatkiem w wysokości 49 zł. Oprócz comiesięcznego zestawu gier otrzymujemy dostęp platformy streamingowej Amazon Prime Video oraz darmowe dostawy zakupów bez minimalnej wartości zamówienia.

Źródło: Primegaming Blog

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.