Skromna oferta Amazon Prime Gaming na styczeń 2024! Do użytkowników trafią zaledwie cztery gry

Amazon Prime Gaming

Subskrybenci usługi Amazon Prime co miesiąc mogą odbierać nowy zestaw darmowych gier. W poprzednich miesiącach nie brakowało hitów w postaci Rage 2, Ghostwire: Tokyo czy Deathloop. Styczniowa oferta jest wyjątkowo skromna, ponieważ na użytkowników nie czeka żaden wysokobudżetowy tytuł AAA.

Amazon Prime Gaming – styczniowy zestaw darmowych gier

Amazon Prime Gaming – darmowe gry w styczniu 2024

Od dzisiaj subskrybenci Prime Gaming mogą odebrać Endling: Extinction Is Forever. Fabuła przygodówki skupia się wokół lisicy, która wraz z potomstwem stara się przetrwać w zniszczonym przez człowieka środowisku, jednocześnie poszukując czwartego, zaginionego niedoliska. Tytuł wyróżniony w kategorii „Game Beyond Entertainment” na BAFTA Games Awards 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Apico (dostępne od 11 stycznia) pozwala wcielić się w pszczelarza. Obowiązki graczy nie ograniczają się wyłącznie do handlu miodem. Równie istotna jest rozbudowa pasieki, ochrona rzadkich gatunków pszczół, a także odkrywanie sekretów i eksploracja wyspy. W trybie kooperacji mogą grać maksymalnie 4 osoby.

Fabuła gry Atari Mania (dostępnej od 18 stycznia) może budzić skojarzenia z animacją Disneya pt. Ralph Demolka. Niedźwiedź Bentley Bear ma dosyć wykonywania tych samych czynności od 40 lat i postanawia okiełznać moc „martwych pikseli” aby odzyskać wolność. Głównym zadaniem jest powstrzymanie antagonisty i naprawienie wyrządzonych szkód.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Fallout

Ostatnim tytułem dostępnym od 25 stycznia jest Yars: Recharged. Bazuje na jednej z najpopularniejszych produkcji wydanych na konsolę Atari 2600. Na graczy czeka łącznie 60 bossów, których mogą pokonać w pojedynkę lub w trybie kooperacji.

Źródło: Prime Gaming Blog

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.