Jest oferta Amazon Prime Gaming na wrzesień 2023! A w niej świetna gra piłkarska i inne ciekawe tytuły

Amazon Prime Gaming

Jest końcówka miesiąca, więc przy okazji przyszedł czas na ogłoszenie następnych gier w Amazon Prime Gaming. No i trzeba przyznać, że oferta na wrzesień 2023 jest niezwykle ciekawa. Trafi do niej bowiem uznany symulator piłkarski, którego cenią sobie wszyscy amatorscy stratedzy najpopularniejszego sportu świata.

Amazon Prime Gaming – gry na wrzesień 2023

Amazon Prime Gaming - gry na wrzesień 2023
Amazon Prime Gaming – gry na wrzesień 2023

Każdy z nas zna kogoś, kto twierdzi, że ustawiłby zespół lepiej od selekcjonera narodowej reprezentacji. Teraz możecie przekazać takim osobom, że będą mogły na własnej skórze przetestować, czy ustawienie z trójką obrońców rzeczywiście jest aż tak fatalne.

A to wszystko dzięki ofercie Amazon Prime Gaming na wrzesień 2023. Trafi do niej bowiem uznany Football Manager 2023, który pozwoli subskrybentom usługi wcielić się za darmo w trenerów najlepszych zespołów piłkarskich świata. A poza tym abonament zaoferuje nam również jeszcze 6 innych ciekawych pozycji.

Tak więc prezentuje się pełna oferta Amazon Prime Gaming na wrzesień 2023:

  1. Football Manager 2023 (Epic Games Store) – dostępne od 07.09
  2. Ozymandias: Bronze Age Empire Sim (GOG.com) – dostępne od 14.09
  3. Absolute Tactics: Daughters of Mercy (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 14.09
  4. Dexter Stardust: Adventures in Outer Space (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 21.09
  5. Shotgun King: The Final Checkmate (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 21.09
  6. Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition (kod do realizacji na stronie Legacy Games) – dostępne od 28.09
  7. Hundred Days — Winemaking Simulator (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 28.09

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Nie zapominajmy też o zawartości dodatkowej, która wzbogaci wrześniową ofertę Amazon Prime Gaming. Tym razem odbierzemy darmowy content do gier pokroju FIFA 23, Diablo 4, Call of Duty Warzone oraz innych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.