Amnesia: The Bunker – ogromna aktualizacja już dostępna! W sam raz na Halloween

Amnesia: The Bunker

Nowa aktualizacja do Amnesia: The Bunker została zapowiedziana w połowie września, obiecując sporo nowości w rozgrywce. Teraz zostaliśmy poinformowani, że dziś nastąpił jej oficjalny debiut. Z okazji Halloween warto więc powrócić do najnowszej, udanej produkcji Frictional Games.

Aktualizacja do Amnesia: The Bunker już dostępna

Przypomnijmy, że Amnesia: The Bunker miało dostać wraz z aktualizacją tryb Shocked. To funkcja, dzięki której gra stanie się jeszcze trudniejsza poprzez między innymi brak pauzy przy przeglądaniu ekwipunku.

Ogółem łatka wprowadza do gry jeszcze szereg innych, mniejszych rozwiązań. Mowa tu chociażby o podmiance drzwi od bezpiecznej strefy, przez co spada jej poziom bezpieczeństwa. Poza tym twórcy umożliwi również możliwość rozpoczęcia rozgrywki bez rewolweru, który teraz trzeba będzie odblokować w szafce z kodem dostępu.

Tak czy inaczej, halloweenowa aktualizacja do Amnesia: The Bunker jest już dostępna do pobrania. To dobra okazja, aby przypomnieć sobie ten uznany tytuł.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Amnesia: The Bunker pojawiło się na rynku w czerwcu 2023 roku. Grę mogą sprawdzić posiadacze PC, PS4, PS5, Xboxa One i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.