Anno 1800 za darmo przez cały tydzień. Gratka dla graczy PC

Anno 1800

Ubisoft postanowił zrobić graczom niespodziankę i udostępnił Anno 1800 za darmo, choć tylko na PC i jedynie przez tydzień. Miłośnicy strategii ekonomicznych mogą sprawdzić tę cenioną produkcję, a wszystkie poczynione w darmowym okresie postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeżeli oczywiście zdecydują się ją zakupić. Nic, tylko korzystać.

Darmowy tydzień z Anno 1800

Zwiastun Anno 1800

Anno 1800 to wysoko oceniany city builder, którego akcja rozgrywa się w czasach rewolucji przemysłowej — zadaniem gracza jest nic innego, jak rozwijanie swojej metropolii. W dniach od 12 do 19 kwietnia grę można ogrywać zupełnie za darmo na platformach Epic Games Store oraz Ubisoft Connect. Po upływie bezpłatnego tygodnia do kontynuowania zabawy niezbędny będzie zakup pecetowej wersji Anno 1800 na własność.

Przeczytaj też: Jak udostępnić gry na Steam

Jak już wspomnieliśmy, wszystkie postępy dokonane w trialu zostaną przeniesione do pełnego wydania gry, które swoją drogą jest obecnie dostępne w promocji. W Ubisoft Connect wersja Standard Edition kosztuje 82,47 zł, natomiast w Epic Games Store jest nieco drożej i za to samo wydanie trzeba zapłacić 99,97 zł. Premiera Anno 1800 odbyła się w 2019 roku, a oceny graczy na Metacritic są naprawdę dobre — przy ponad 400 opiniach gra może się pochwalić średnią 7,9 na 10.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z