Anno 1800 i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Anno 1800

Dziś czwartek, a czwartek oznacza kolejne darmowe gry w ramach Xbox Free Play Days. Od dzisiaj abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą sprawdzić bezpłatnie trzy tytuły: Anno 1800, Session: Skate Sim oraz Autonauts. Nic, tylko pobierać i grać!

Anno 1800, Session: Skate Sim i Autonauts za darmo w ramach Xbox Free Play Days (16-19 marca)

Zwiastun Session: Skate Sim

Jak co tydzień Microsoft udostępnił subskrybentom Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate kolejne gry do przetestowania za darmo. Wspomniane wyżej produkcje pozostają dostępne bezpłatnie do najbliższej niedzieli, czyli 19 marca.

Przeczytaj też: Słuchawki do komputera – najlepsze modele

Zamierzacie poświęcić weekend którejś z udostępnionych za darmo gier? Jak zawsze dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.