Apex Legends z rekordem – tak dobrze jeszcze nie było!

Apex Legends Vantage

Rozpoczęcie 14. sezonu w grze Apex Legends zostanie zapamiętane na długo. Najnowszy rozdział zabawy w grze Respawn Entertainment wzbudził tak duże zainteresowanie, że produkcja pobiła swój dotychczasowy rekord w liczbie jednocześnie zalogowanych graczy.

REKLAMA

Kamień milowy w Apex Legends – liczba graczy robi wrażenie

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis SteamDB, 10 sierpnia w momencie startu 14. sezonu, w Apex Legends grało 511 676 osób. Ponad pół miliona aktywnych użytkowników w jednym momencie to prawdziwy rekord! Najnowszy etap rozgrywki przemodelował mapę Królewski Kanion, podniesiono również maksymalny poziom do 500 oraz dodano nową postać – Vantage. Czy twórcom uda się utrzymać zainteresowanie swoją produkcją?

Zobacz też: Komendy CS GO

Najprawdopodobniej tak. Obecnie liczba grających osób wynosi niemal 300 tysięcy, co umiejscawia grę w pierwszej trójce najpopularniejszych gier na Steamie. Lepiej wygląda to tylko w przypadku Doty 2 i CS: GO. Czy kolejne rozpoczęcie sezonu również okaże się tak okazałe i rekordowe?

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!