Aplikacja Apple Music już dostępna na konsolach Xbox

Xbox Series X + Apple Music

Konsole Xbox to nie tylko gry, ponieważ zarówno Xbox One, jak i Xbox Series X|S oferują dodatkowo szereg aplikacji rozrywkowych. Na sprzętach Microsoftu nie brakuje Netflixa czy Spotify, ale od teraz także Apple Music. Aplikacja do streamowania muzyki od giganta z Cupertino niespodziewanie wylądowała w Microsoft Store i jest dostępna dla wszystkich konsolowców po zielonej stronie barykady.

Aplikacja Apple Music na Xbox One i Xbox Series X|S już dostępna

Xbox One S
Xbox One S

Aplikacja Apple Music wylądowała w Microsoft Store i jest już dostępna za darmo na Xbox One oraz Xbox Series X|S. Wszyscy chętni mogą ją pobrać, po czym cieszyć się ulubioną muzyką na swojej konsoli, oczywiście z aktywną subskrypcją, bo AM to wydatek 19,99 zł miesięcznie. Co ciekawe, nie doczekaliśmy się oficjalnego ogłoszenia, ponieważ zarówno Microsoft, jak i Apple wciąż milczą na temat debiutu nowej aplikacji.

Przeczytaj też: Jak udostępnić internet z telefonu na laptopa

Nie da się ukryć, że pojawienie się apki Apple Music na Xboxach to wspaniała wiadomość. Baza subskrybentów tej usługi jest naprawdę pokaźna, dlatego zapewne wielu graczy ucieszy się z dzisiejszej wiadomości. A Wy korzystacie z muzycznych usług streamingowych na swoich konsolach, czy raczej używacie odpowiednich aplikacji tylko na smartfonach i komputerach? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.