Apple TV+ i Apple Music za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate! Aż 3 miesiące bez opłat

Apple TV+, Apple Music

Microsoft udostępnił w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate kolejne ciekawe usługi. Tym razem gigant z Redmont zdecydował się na współpracę ze swoim długoletnim konkurentem — firmą Apple. W efekcie w ramach Korzyści Xbox Pass Ultimate otrzymamy Apple TV+ i Apple Music za darmo.

Apple TV+ i Apple Music za darmo przez 3 miesiące w usłudze Xbox Game Pass Ultimate

Trailer 3 sezonu Mythic Quest, serialu ekskluzywnego dla Apple TV+

Apple TV+ to usługa streamingowa oferująca ciągle aktualizowaną bibliotekę ponad 150 filmów na wyciągnięcie ręki. Znajdą się w niej zarówno unikalne seriale, programy rozrywkowe, jak i filmy dokumentalne. Tymczasem w wypadku Apple Music mówimy o aplikacji przesyłającej strumieniowo muzykę, której zaletą jest ogromna kolekcja utworów. Apple TV+ dostępny jest w abonamencie za 39,99 zł miesięcznie, kiedy za pakiet indywidualny Apple Music musimy zapłacić 21,99 zł co 30 dni. Użytkownicy Game Pass Ultimate otrzymają dostęp do obu aplikacji za darmo na 3 miesiące.

Celem otrzymania obu perków należy uruchomić aplikację Xbox Game Pass na konsoli lub PC i w zakładce Korzyści odnaleźć sekcje Apple TV+ oraz Apple Music. Następnie wystarczy w nich wcisnąć Zażądaj, po czym otworzyć link wyświetlony na ekranie. Ten ostatni krok można też nieco skrócić, skanując pojawiający się kod QR. Warto zaznaczyć, że w momencie pisania tego tekstu oferta jeszcze nie jest dostępna w Polsce i pojawi się zapewne za kilka godzin.

Zobacz też: Najlepsze gry na telefon

Oferta jest przeznaczona dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate, którzy wcześniej nie korzystali z abonamentów Apple TV+ i Apple Music. Można z niej skorzystać od razu lub w późniejszym okresie do 31.03.2022.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!