Hitowe filmy i seriale przez 2 miesiące za darmo. Oferta także dla właścicieli Xboxów i PlayStation

Ted Lasso PS5 Xbox Series X

Apple TV+ wyrabia sobie coraz większą renomę, publikując coraz to większą bibliotekę świetnych filmów i seriali. Warto więc wspomnieć o ciekawej promocji, którą zaoferowała nam właśnie firma z charakterystycznym jabłuszkiem w logo. Chodzi o darmową subskrypcję wcześniej wspomnianego abonamentu, i to nawet na 2 miesiące.

Apple TV+ na 2 miesiące za darmo

Apple TV+
Apple TV+

Ted Lasso czy For All Mankind – hitowych produkcji na Apple TV+ z pewnością nie brakuje. Warto więc wspomnieć, że abonament jest teraz dostępny za darmo na całe 2 miesiące.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko dzięki… Leo Messiemu, który zdobył mistrzostwo świata z Argentyną. Później Apple nakręciło o nim film, do którego obejrzenia zachęca nas właśnie w ten sposób.

Jak to działa? Wystarczy wejść na tę stronę i kliknąć przycisk „Accept Now”. Później wszystko idzie już z górki – logujemy się na swoje konto, podajemy dane karty i tyle.

Jedna uwaga. Oferta dotyczy wyłącznie nowych i zakwalifikowanych powracających użytkowników. Nie mogą z niej więc z niej skorzystać obecni abonenci Apple TV+. Całość jest ważna do 8 marca, więc lepiej się spieszyć!

A gdzie w tym wszystkim konsole? Otóż wiemy, że wielu z naszych czytelników używa ich nie tylko do grania, ale też jako multimedialne centra rozrywki – np. do streamingu. Dlatego też informujemy, że aplikacja Apple TV+ jest dostępna na PS4, PS5, Xboxa One oraz Xboxy Series X|S. Możemy więc wzbogacić nasze platformy o dodatkową usługę bez żadnych kosztów na najbliższe kilka tygodni.

Naturalnie filmy i seriale można także oglądać na PC i Androidzie (tylko przeglądarka) oraz w dedykowanych aplikacjach na urządzeniach Apple. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby po skorzystaniu z oferty przenieść rozrywkę z konsoli na inne urządzenia.

Rzecz jasna po upływie 2 miesięcy z naszej karty zaczną upływać standardowe kwoty za abonament. W przypadku Polski opłata ta wynosi 34,99 zł miesięcznie.

Źródło: Apple

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.