Nawet 6 miesięcy Apple TV+ za darmo dla posiadaczy PS5 i PS4! Okazja, z której żal nie skorzystać

Apple TV+ PS4 PS5

Na posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5 czeka nie lada gratka, bowiem gracze mogą odebrać za darmo nawet 6 miesięcy Apple TV+. Sony ponownie nawiązało współpracę z gigantem z Cupertino, z czego można się tylko cieszyć. Na platformie Apple’a jest dostępnych naprawdę wiele świetnych produkcji, a dzisiejsza oferta to świetna okazja, by obejrzeć je bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Apple TV+ za darmo na PS4 i PS5 – jak odebrać nawet 6 miesięcy subskrypcji?

Apple TV+
Apple TV+

Apple TV+ raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, ale mimo wszystko to zrobimy: otóż jest to platforma streamingowa, na której znajdują się m.in. takie serialowe hity jak Ted Lasso, The Morning Show czy Silos.

Dzięki najnowszej promocji posiadacze PS5 mogą odebrać aż 6 miesięcy subskrypcji Apple TV+ za darmo. Co ciekawe, do skorzystania z oferty kwalifikują się wszyscy, a zatem nowi użytkownicy, a także ci, którzy mieli już aktywną subskrypcję w przeszłości oraz osoby aktualnie opłacające abonament (ich pakiet zostanie wydłużony o pół roku).

Z kolei na użytkowników PS4 czeka podobna, choć nieco gorsza promocja. Otóż oni mogą odebrać bezpłatne 3 miesiące Apple TV+, lecz ta oferta jest skierowana wyłącznie do nowych użytkowników platformy streamingowej Apple’a.

Jak odebrać Apple TV+ za darmo, będąc posiadacze PS4 lub PS5? Cały proces jest niezwykle prosty.

  1. Odszukaj aplikację Apple TV+ na pasku wyszukiwania na konsoli PS5 (w przypadku PS4, najpierw pobierz i zainstaluj aplikację).
  2. Otwórz aplikację Apple TV+ i postępuj zgodnie z instrukcjami ukazanymi na ekranie.
  3. Zaloguj się na swoim koncie Apple ID.
  4. Gotowe – możesz się już cieszyć z darmowego okresu Apple TV+.

Przeczytaj też: Najlepsze gry visual novel

Kup PlayStation 5

Oferta pozwalająca odebrać Apple TV+ za darmo na PS4 i PS5 jest dostępna tylko do 31 lipca 2023 roku, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć. Nie da się ukryć, że to świetna okazja, aby zapoznać się z biblioteką serwisu streamingowego Apple’a bez wydawania ani grosza. Cytując klasyka: za darmo to uczciwa cena.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.