ARA: History Untold z terminem premiery! Zapowiada się ciekawa strategia w Xbox Game Pass

ARA History Untold

ARA: History Untold od początku jawiło się niezwykle ciekawie. Potwierdził to także materiał o grze, który mogliśmy dziś obejrzeć na Xbox Developer Direct. Przy okazji ujawnił on nam też jej termin premiery.

ARA: History Untold – termin premiery

Xbox Developer Direct

ARA: History Untold będzie prawdziwym rarytasem dla fanów historycznych gier strategicznych. Produkcja zaoferuje nam eksplorację świata, zarządzanie narodem i starcia z rywalami przy międzynarodowym stole.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, do stworzenia soundtracku gry wykorzystano aż ponad 100 instrumentów. Możemy spodziewać się więc, że muzyka zdecydowanie będzie jej mocną stroną.

Jak zapewniają twórcy, gracze będą mieli do swej dyspozycji możliwość podejmowania własnych decyzji. Kolejnym istotnym punktem prezentacji było potwierdzenie, że tytuł ten zaoferuje nam wybór własnego sposobu na rozgrywkę.

Z zaprezentowanych materiałów widać także, że w ARA: History Untold pojawią się budowle z prawdziwego świata. Przykładem jest popularna paryska wieża Eiffla.

Na końcu wspomniano o terminie premiery gry. ARA: History Untold zadebiutuje już jesienią 2024 roku.

Niestety deweloperzy nie zamieścili żadnej informacji o konsolowym wydaniu tytułu. Z tego względu przyjmujemy, że trafi on wyłącznie na PC i do PC Game Pass.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.