Ara: History Untold doczeka się wersji na Xboxy! Twórcy strategii z PC Game Pass potwierdzają

ARA History Untold

Ara: History Untold powoli zmierza już na PC, ale do tej pory nie wiedzieliśmy nic o konsolowym wydaniu gry. Teraz dowiedzieliśmy się, że takie rzeczywiście powstanie. Będziemy na nie musieli jednak poczekać chwilę dłużej.

Ara: History Untold trafi na Xboxy

Zwiastun Ara: History Untold

Ara: History Untold to ciekawie zapowiadająca się strategia. Do tej pory wiedzieliśmy, że gra trafi na PC i do PC Game Pass, ale gracze nadal wyczekiwali informacji o konsolowym wydaniu gry.

Do sprawy odnieśli się więc sami twórcy. Potwierdzili oni, że wersja na Xboxy rzeczywiście powstanie.

Niestety będziemy musieli na nią poczekać trochę dłużej. Jak bowiem zaznacza Oxide Interactive, kwestia Xboxowej edycji gry zostanie omówiona już po jej debiucie na PC.

Ten wydarzy się jesienią 2024 roku. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty.

Tymczasem przypomnijmy, że wydawcą Ara: History Untold jest Microsoft. Możemy więc być raczej pewni, że produkcja ta ominie PS5 czy Nintendo Switch – przynajmniej na samym początku.

Zaznaczmy, że ARA: History Untold będzie świetną zabawą dla fanów historii. W grze wcielimy się w historycznego przywódcę, który poprowadzi swój naród do wielkości. W tym celu oddamy się eksploracji, zarządzaniu oraz potyczkom z wrogimi nam państwami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Oxide Interactive

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.