Data premiery pełnej wersji Arcadegeddon ujawniona. Gra zawita też na Xboxach

Arcadegeddon

Arcadegeddon jest dostępny we wczesnym dostępie od lipca zeszłego roku. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje pełna wersja tej przypominającej Fortnite gry. Co ciekawe, produkcja ukaże się również na Xboxach, bo z początku była dostępna tylko na konsolach PlayStation i komputerach PC.

Data premiery pełnej wersji Arcadegeddon

Zwiastun Arcadegeddon

Arcadegeddon to dynamiczna strzelanka TPP, która skupia się głównie na kooperacji — kolorowa oprawa graficzna od razu przywodzi na myśl Fortnite, ale rozgrywka jest tu nieco inna. Od momentu premiery gry w early accessie, twórcy byli stosunkowo cicho. Dziś jednak zespół Illfonic poinformował, że pełna wersja Arcadegeddon zadebiutuje 5 lipca 2022 roku.

Przeczytaj też: Jak udostępnić gry na Steam

Gra będzie dostępna na komputerach PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz co najciekawsze — konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Jak już wspomnieliśmy, dotychczas Arcadegeddon można było ogrywać jedynie na pecetach i sprzętach Sony. W dniu premiery pełnej wersji i zarazem wyjścia ze wczesnego dostępu, w grze pojawi się wiele nowej zawartości. Osoby, które zakupiły Arcadegeddon w ramach wczesnego dostępu, nie będą musiały dopłacać do pełnoprawnego wydania — ich kopie zostaną zaktualizowane do finalnego buildu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z