Armored Core 6 sprzedażowym sukcesem! Wyniki hitu FromSoftware ujawnione

Armored Core 6 Fires of Rubicon

From Software zasłynęło przede wszystkim jako twórca gatunku soulslike, ale w „zamrażarce” miało jeszcze serię Armored Core. I okazało się, że decyzja o odgrzaniu tego dania była jak najbardziej właściwa. Szósta odsłona serii sprzedała się bowiem w liczbie wynoszącej niemal 3 miliony.

Armored Core 6 sprzedane w 2,8 miliona sztuk

Zwiastun Armored Core 6

Najnowsze wieści w kwestii Armored Core 6 pochodzą od Twisted Voxel. Portal poinformował o wypowiedzi japońskich aktorów dubbingowych – Ryo Shimokawy i Yasuyuki Kase – którzy pracowali przy produkcji FromSoftware.

W jednym ze streamów na YouTube aktorzy zdradzili nam, że gra sprzedała się w 2,8 miliona sztuk. Ponadto japońska wersja dźwiękowa znalazła się w zachodnich wydaniach produkcji oraz została wybrana przez wielu graczy.

Możemy więc przypuszczać, że twórcy są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Co za tym idzie to mało prawdopodobne, abyśmy musieli czekać kolejną dekadę na następną część serii.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

A my tymczasem przypomnijmy, że Armored Core 6 jest dostępne na PC, Xboxa One, PS4, Xboxy Series X|S i PS5. Tytuł ten zadebiutował 25 sierpnia 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.