Armored Core 6 na PS5 nie przytłoczy rozmiarem. Produkcja FromSoftware zajmie niewiele miejsca na dysku

Armored Core 6

Choć twórcy Elden Ringa słyną z tworzenia gier w gatunku soulslike, Armored Core jest serią mechowych strzelanek, której historia sięga 1997 roku. Premiera szóstej odsłony gry od FromSoftware zbliża się wielkimi krokami. Wyczekujący na tytuł fani dowiedzieli się, jakich rozmiarów jest produkcja.

Rozmiar Armored Core 6 nie zmusi graczy do wielkich porządków na dysku

Armored Core 6 to nadchodząca trzecioosobowa strzelanka od FromSoftware. Produkcja umożliwia graczom sterowanie mechami w futurystycznym świecie, w którym znajduje się cała masa przeciwników. Premiera już za rogiem, więc wiele osób zastanawia się, jak dużo miejsca na dysku trzeba przygotować, aby cieszyć się grą w Armored Core 6.

Jak się okazuje, według Twitterowego profilu PlayStation Game Size, gra w wersji na PlayStation 5 zajmie 43,3 GB, co w porównaniu z innymi tytułami wydaje się być niewielkim rozmiarem. Z kolei użytkownicy PS4, ze względu na użytą technologię kompresji, będą musieli przygotować 55,7 GB wolnego miejsca. Wygląda zatem na to, że Armored Core 6 jest dobrze zoptymalizowaną i skompresowaną produkcją.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Armored Core 6

Na koniec przypominamy, że Armored Core 6 zadebiutuje już 25 sierpnia 2023 roku. Produkcja ukaże się na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.