Pierwsze spojrzenie na Ashika Island, nową mapę Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty Warzone 2

Activision zaczyna powoli odkrywać swoje karty. Informacja o opóźnieniu premiery drugiego sezonu Call of Duty: Warzone 2.0 i Modern Warfare 2 nie została najlepiej przyjęta przez graczy. Teraz twórcy odkupują jednak swoje winy, zapowiadając nową mapę w popularnym battle royale.

Nowa mapa Call of Duty: Warzone 2.0

Ashika Island

Na Twitterze Call of Duty najpierw pojawiła się oficjalna zapowiedź nowej mapy, a niedługo później zaczęto prezentować różne fragmenty mapy. Ashika Island ma zadebiutować już 15 lutego 2023 roku, jako część drugiego sezonu Warzone 2 i MW2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak widać na powyższym obrazku, nowa mapa będzie stworzona pod tryb Resurgence. Łączna powierzchnia jest dużo mniejsza niż w przypadku Caldery czy Verdanska, a Ashika Island nie ma na celu zastąpić Al Mazrah. Będzie to atrakcja przede wszystkim dla osób szukających szybkich, pełnych ciągłej walki meczów.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Małe mapy w Warzone zawsze sprawdzały się bardzo dobrze. Niewielkie lokacje oferowały regularne pojedynki i gracze mogli łatwo testować nowe bronie, nie szukając rywali na zwykłych, obszernych mapach battle royale.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.