Pierwsze spojrzenie na Ashika Island, nową mapę Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty Warzone 2

Activision zaczyna powoli odkrywać swoje karty. Informacja o opóźnieniu premiery drugiego sezonu Call of Duty: Warzone 2.0 i Modern Warfare 2 nie została najlepiej przyjęta przez graczy. Teraz twórcy odkupują jednak swoje winy, zapowiadając nową mapę w popularnym battle royale.

REKLAMA

Nowa mapa Call of Duty: Warzone 2.0

Ashika Island

Na Twitterze Call of Duty najpierw pojawiła się oficjalna zapowiedź nowej mapy, a niedługo później zaczęto prezentować różne fragmenty mapy. Ashika Island ma zadebiutować już 15 lutego 2023 roku, jako część drugiego sezonu Warzone 2 i MW2.

Jak widać na powyższym obrazku, nowa mapa będzie stworzona pod tryb Resurgence. Łączna powierzchnia jest dużo mniejsza niż w przypadku Caldery czy Verdanska, a Ashika Island nie ma na celu zastąpić Al Mazrah. Będzie to atrakcja przede wszystkim dla osób szukających szybkich, pełnych ciągłej walki meczów.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Małe mapy w Warzone zawsze sprawdzały się bardzo dobrze. Niewielkie lokacje oferowały regularne pojedynki i gracze mogli łatwo testować nowe bronie, nie szukając rywali na zwykłych, obszernych mapach battle royale.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać