Assassin’s Creed Infinity niczym Call of Duty. Ubisoft chce postawić na jedną dużą usługę

Assassin's Creed

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Ubisoft przymierza się do stworzenia swoistego HUB-a dla swoich gier, który nazywałby się Assassin’s Creed Infinity. Rozwiązanie to miałoby natychmiastowy dostęp do produkcji z serii o asasynach, a jednocześnie gwarantować szereg dodatkowych atrakcji i zadań. Nowe doniesienia w tej sprawie zdają się sugerować, że faktycznie Ubisoft zmierza do wypuszczenia takiej usługi.

Assassin’s Creed Infinity ma być usługą podobną do Call of Duty

Assassin's Creed Infinity
Assassin’s Creed Infinity

Zgodnie ze słowami rzekomego testera, który miał okazję przyjrzeć się bliżej Assassin’s Creed Red, Ubisoft przymierza się do wydania Assassin’s Creed Infinity, jak usługi gwarantującej dostęp do produkcji właśnie z tego IP. W ramach tej aplikacji gracze będą mieli dostęp nie tylko gier, ale też wszelkiego rodzaju dodatków i DLC, które będą trafiać do każdej nowej gry z serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście w Assassin’s Creed Infinity nie braknie miejsca na sklep oraz różne formy mikropłatności, które dostępne będą tylko i wyłącznie w usłudze. Oznacza to, że nawet jeśli zdecydujemy się zakupić dodatkowe skórki podczas rozgrywki, to i tak będziemy przeniesieni do zakładki w Infinity.

Jeśli wierzyć przekazywanym informacjom, to w ramach tej usługi będziemy mogli stworzyć własną postać, która najwidoczniej ma być jakąś formą awatara. W tej materii jednak tester nie ujawnił żadnych dodatkowych konkretów.

Brzmi to wszystko całkiem ciekawie, zwłaszcza że kolejne odsłony z serii Assassin’s Creed będą pojawiać się z częstotliwością podobną do Call of Duty. Z drugiej strony, czy sam ten pomysł będzie w stanie przekonać graczy do częstszego sięgania po gry z serii Assassin’s Creed? Czas pokaże.

Źródło: Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.