Assassin’s Creed Mirage z datą premiery! Wiemy, kiedy Basim wyruszy w przygodę po Bagdadzie

Assassin's Creed Mirage

Jednym z mniej spodziewanych wydarzeń dzisiejszego PlayStation Showcase była na pewno zapowiedź Assassin’s Creed Mirage. Trailer, który wziął z zaskoczenia chyba wszystkich, przekazał też jedną z najważniejszych informacji — wiemy bowiem, kiedy Basim wyruszy w swoją przygodę po Bagdadzie!

Data premiery Assassin’s Creed Mirage ujawniona na PlayStation Showcase

Assassin’s Creed Mirage – trailer

Produkcja zapowiadana jako „powrót do korzeni” najpopularniejszej marki Ubisoftu zupełnie nagle pojawiła się na dzisiejszym PlayStation Showcase. Trailer będący mieszanką prerenderowanych scen oraz fragmentów gameplayu przedstawia głównego bohatera tej części, czyli Basima w akcji.

Jednak nie to jest tutaj najważniejsze, Ubisoft bowiem na końcu trailera ujawnił, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje już 12 października 2023 roku.

Przeczytaj też: Ranking kamer samochodowych

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia sugerujące właśnie październikową datę debiutu Assassin’s Creed Mirage. Wychodzi więc na to, że przygody Basima zawalczą o uwagę graczy z The Lords of the Fallen, które trafi do sprzedaży zaledwie dzień później.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.