Assassin’s Creed Mirage na kolejnym materiale! Basim śmiga po Bagdadzie aż miło

assassin's creed mirage

Nie da się ukryć, że obecnie jesteśmy w jednym z najgorętszych okresów premierowych w całym 2023 roku. Jednym z nadchodzących debiutów jest bez wątpienia Assassin’s Creed Mirage, a więc kolejna odsłona szalenie popularnego cyklu o tajemniczym bractwie morderców. Ubisoft podkręcając zainteresowanie przed premierą, opublikował właśnie kolejny materiał, który prezentuje jak mobilnym bohaterem będzie Basim.

Assassin’s Creed Mirage z materiałem prezentującym parkour Basima

Na oficjalnym koncie gry na Twitterze/X pojawił się półminutowy materiał, na którym widać jakie możliwości będzie mieć Basim podczas przemierzania mapy Bagdadu. Widać, że postać porusza się bardzo sprawnie i pokonywanie kolejnych platform nie stanowi dla niego zbyt dużego problemu.

Niestety na materiale nie widać zbyt wielu nowych animacji, którymi francuski wydawca chwalił się przy okazji prezentacji jednego z gameplayu. Widać przy tym, że Bagdad — wzorem innych dużych miast znanych z tego cyklu — będzie miastem niezwykle dostosowanym do parkouru.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Assassin’s Creed Mirage

Na koniec warto przypomnieć, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje już 5 października 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Czekacie na nową odsłonę kultowego cyklu od Microsoftu? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.