Assassin’s Creed Mirage ukazany! Produkcja wygląda wyśmienicie, pierwsze szczegóły

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage zostało zapowiedziane przez Ubisoft już kilka dni temu. Miała to być – według informatorów – jedna z głównych odsłon serii, będąca jednocześnie częścią „przyszłości marki” Assassin’s Creed. Tak też się stało, bo szerzej owa przygoda została zaprezentowana w trakcie wrześniowego Ubisoft Forward.

Assassin’s Creed Mirage pozwoli wcielić się w Basima

Assassin’s Creed Mirage – trailer

Podczas prezentacji mogliśmy spojrzeć na Basima, głównego bohatera Assassin’s Creed Mirage. Zgodnie z zapowiedziami, trafimy do Bagdadu, stolicy Iraku, gdzie przeżyjemy kolejną niezapomnianą historię rozbudowującą serię Ubisoftu. Co ciekawe, spotkamy w niej oponentów, którzy również są Asasynami – niekoniecznie tymi dobrymi. Przygoda ma być również przepełniona mrocznymi i krwawymi wstawkami, co jest jednoznaczne z tym, że nie zabraknie w niej emocjonalnych, niezapomnianych momentów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Potwierdzono również, że Assassin’s Creed Mirage rozgrywa się 20 lat przed wydarzeniami z Assassin’s Creed Valhalla, a w produkcji poznamy Roshan, mentorkę Basima. Wcieli się w nią Shohreh Aghdashloo, główna bohaterka serialu Amazona – The Expanse. W trakcie rozgrywki natrafimy na wiele mechanik z pierwszych części marki, w tym również tłumy na ulicach, które będą doskonale znane fanom Assassin’s Creed Unity.

W skrócie: Assassin’s Creed Mirage wraca do korzeni serii.

Zobacz też: Najlepsze gry na telefon

Premiera Assassin’s Creed Mirage odbędzie się w 2023 roku, a gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Pozycję nabędziemy za 50 euro w edycji standardowej, co oznacza, iż możemy zakładać polską cenę oscylującą w granicach 250 złotych za zwykłą wersję.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.