Assassin’s Creed Mirage do sprawdzenia za darmo! Ubisoft zaprasza do przetestowania wersji trial gry

Assassin's Creed Mirage

Plotki na temat nowej odsłony Assassin’s Creed nie ustają, ale na razie to Mirage pozostaje najnowszą odsłoną serii. Ci, którzy jeszcze nie grali w tę część, mają teraz ku temu dobrą okazję. Ubisoft zaprosił ich bowiem do przetestowania jej wersji trial.

Assassin’s Creed Mirage – wersja trial na PC, PlayStation i Xboxach

Od debiutu Assassin’s Creed Mirage minęło już trochę czasu. Najnowsza odsłona serii jawiła się jako jej powrót do korzeni, ale jej odbiór przez graczy był dosyć średni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niemniej Ubisoft postanowił, że spróbuje przekonać tych, którzy mają wobec Assassin’s Creed Mirage wątpliwości. Firma rozpoczęła bowiem inicjatywę, dzięki której można teraz przetestować grę przez 2 godziny za darmo.

Graj przez dwie godziny za darmo i odkryj historię Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami i poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości. Przemieszczaj się po tłocznym mieście, korzystając z ruchów parkour, i pozbywaj się celów po cichu przy pomocy realistycznych skrytobójstw.

Ubisoft

Wersja trial Assassin’s Creed Mirage jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Możliwość jej ogrywania istnieje wyłącznie do 30 kwietnia. Po upływie tego terminu opcja ta przestanie być dostępna.

Z pewnością to ciekawy sposób, aby przyciągnąć do tej pozycji większą liczbę graczy. Tym bardziej że w ostatnich latach niewiele produkcji oferuje pełnoprawne wersje demo, więc można to potraktować za ich pewnego rodzaju zamiennik.

Źródło: Ubisoft

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.