Assassin’s Creed Mirage za kulisami. Ubisoft zapowiada prawdziwy powrót do korzeni

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage zapowiada się niezwykle ciekawie. Ubisoft informuje, że część ta powróci do korzeni całej serii. Opowiada o tym ostatni zakulisowy film, który przygotowali deweloperzy.

Zakulisowy materiał z Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage: Powrót do korzeni

W najnowszym materiale z Assassin’s Creed Mirage pracownicy Ubisoftu opowiedzieli, co według oznacza powrót do korzeni. Ich zdaniem to mianowicie przybranie dawnego stylu narracji, scenografii i rozgrywki, która niegdyś cechowała serię.

Filmowi towarzyszą nowe ujęcia, które potwierdzają te słowa. Rzeczywiście wydaje się, że Mirage jest bliskie pierwszemu Assassin’s Creed, który został wydany w 2007 roku.

Assassin’s Creed Mirage zabierze więc nas z powrotem na Bliski Wschód, ale tym razem do Bagdadu z IX wieku. Gra opowie historię Basima i opisze jego ścieżkę do zostania mistrzem Bractwa Asasynów.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Assassin’s Creed Mirage

Produkcja ta zostanie wydana już 12 października 2023. Zagrają w nią posiadacze PC, PS4, PS5, Xboxa One i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.