Assassin’s Creed Mirage z nowym zwiastunem! A w nim muzyka od OneRepublic

Assassin's Creed Mirage

Początek października przywita nas premierą Assassin’s Creed Mirage. Z tej okazji Ubisoft podzielił się właśnie z nami nowym zwiastunem gry. Przygrywa mu muzyka zespołu OneRepublic.

Assassin’s Creed Mirage – zwiastun

Zwiastun Assassin’s Creed Mirage

Nowy zwiastun Assassin’s Creed Mirage to zasadniczo klip muzyczny zespołu OneRepublic. Materiał zawiera ujęcia z gry, co pozwala nam spojrzeć na niektóre mechaniki.

Standardowo więc walka będzie prosta, a przy tym niezwykle widowiskowa. Wydaje się też, że Ubisoft świetnie odtworzył klimat Bliskiego Wschodu.

Warto przypomnieć, że Assassin’s Creed Mirage ma być powrotem do korzeni całej serii. Fani jej pierwszych odsłon powinni więc już wyczekiwać premiery gry.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

A ta wydarzy się niedługo, bo 5 października. Produkcja będzie dostępna na PC, PS4, Xboxie One i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.