Oficjalna zapowiedź Assassin’s Creed Multiplayer. Nad „Projektem Invictus” pracują twórcy For Honor

Assassin's Creed 2

Poznaliśmy właśnie nowe szczegóły tajemniczego „Projektu Invictus”. Ostatnio Ubisoft sugerował, że szuka sposobu na stworzenie sieciowego Assassin’s Creed, tym razem w formie oddzielnej gry. Podczas ostatniego raportu finansowego francuski wydawca pokusił się o kilka dodatkowych szczegółów na ten temat.

Multiplayer będzie częścią Assassin’s Creed Infinity

Assassin's Creed
Assassin’s Creed

Project Invictus ma być częścią Assassin’s Creed Infinity, zapowiedzianej niedawno przez Ubisoft platformy dla fanów serii. Będzie można doświadczyć tam przygód asasynów w różnej formie i jedną z nich będzie właśnie Invictus, oddzielna gra multiplayer.

Na razie gra jest ewidentnie na wczesnym etapie produkcji, bowiem wydawca nie był gotowy podzielić się informacjami na temat settingu gry czy inspiracji towarzyszącym deweloperom. Wiemy jednak, że za ten tytuł odpowiedzialni są weterani For Honor, co dla fanów Assassin’s Creed powinno być dobrą wiadomością.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360 dla dzieci

Biorąc pod uwagę tymczasową nazwę gry oraz niewielką ilość szczegółów, na Projekt Invictus jeszcze trochę poczekamy. Wiemy jednak w jakim kierunku zmierza Assassin’s Creed i czego spodziewać się po kilku następnych latach.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.