Assassin’s Creed Origins i 2 inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Assassin's Creed Origins

Dziś czwartek, a jak czwartek to nowa oferta Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft zdecydował się udostępnić subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate aż 3 gry za darmo na weekend. Mowa o Assassin’s Creed Origins, Dead Island Definitive Edition oraz I Am Fish.

Assassin’s Creed Origins, Dead Island Definitive Edition i I Am Fish za darmo w ramach Xbox Free Play Days (16 – 19 czerwca)

Zwiastun Dead Island: Definitive Collection

Microsoft nie przestaje oferować darmowych gier na PC oraz konsole w ramach Xbox Free Play Days i chwała mu za to. Jak już ustaliliśmy, tym razem abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować Assassin’s Creed Origins, Dead Island Definitive Edition oraz I Am Fish. Produkcje pozostają bezpłatne do 19 czerwca, a więc najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series S

Co prawda gry Assassin’s Creed Origins i I Am Fish znajdują się już w bibliotece Xbox Game Pass, więc te produkcje ucieszą raczej tylko abonentów Xbox Live Gold. Z drugiej strony Dead Island Definitive Edition nie jest dostępne w żadnej subskrypcji. Zamierzacie dać szansę którejś z wymienionych wyżej produkcji? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z