Assassin’s Creed Valhalla i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Assassin's Creed Valhalla

Kolejny weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w najbliższych dniach posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Assassin’s Creed Valhalla, Dragon Ball: The Breakers i WWE 2K22.

Assassin’s Creed Valhalla, Dragon Ball: The Breakers i WWE 2K22 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (15-18 grudnia)

Assassin’s Creed Valhalla – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 18 grudnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe

Jak podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie poświęcić najbliższy weekend na ogranie jednej z wymienionych wyżej produkcji!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!