Assassins’s Creed Mirage na Gamescom 2023! Ubisoft podkręca atmosferę przed premierą

Assassin's Creed Mirage Basim

Jedną z ciekawszych premier, która odbędzie się już tej jesieni, jest bez wątpienia Assassin’s Creed Mirage od Ubisoftu. Francuski wydawca regularnie stara się nam dostarczać coraz to nowe materiały, dzięki którym dowiadujemy się kolejnych szczegółów na temat przygód Basima. Nie dziwi więc, że podczas targów Gamescom 2023 zaprezentowany został zupełnie nowy trailer!

Assassins’s Creed Mirage z kolejnym zwiastunem prezentującym piękno IX-wiecznego Bagdadu

Assassin’s Creed Mirage – trailer

Najnowszy materiał udostępniony przez Ubisoft przedstawia piękno i ogrom żyjącego Bagdadu, który będzie miejscem akcji Assassins’s Creed Mirage. Miasto to również ma swoją mroczną stronę, którą Basim będzie musiał poznać.

Trzeba przyznać, że kolejno prezentowane ujęcia prosto z ulic tej metropolii robią niemałe wrażenie i dają nadzieję na naprawdę klimatyczną grę. Niestety tym razem nie otrzymaliśmy zbyt wielu konkretnych ujęć bezpośrednio z rozgrywki, co może być dla niektórych niezbyt dobrą wiadomością.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Assassins’s Creed Mirage

Na koniec przypominamy, że Assassin’s Creed Mirage trafi do sprzedaży już 5 października 2023 roku i dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Warto także podkreślić, że gra nie będzie sprzedawana w cenie pełnoprawnej gry AAA, zamiast tego trzeba będzie się przygotować na wydatek w wysokości 229 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.