Maskotka PlayStation może powrócić z nową grą! Sony szykuje zapowiedź kolejnego Astro Bota?

Astro-Bot-Rescue-Mission

Astro Bot to seria gier, która na stałe kojarzy się z PlayStation. Wygląda na to, że wkrótce ujrzymy zapowiedź kolejnej produkcji z tego IP. Znak firmowy nowych konsol Sony może więc powrócić.

Wkrótce zapowiedź nowej gry Astro Bot?

Można uznać, że Astro Bot to definicja „stockowej” gry PlayStation. Gracze polubili ją pomimo swojej prostoty, więc nic dziwnego, że prawdopodobnie seria powróci z nową zapowiedzią.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak przekazał nam zaufany insider billbil-kun, nowy Astro Bot ma zostać zapowiedziany w ciągu następnych 15 dni. Część tej pozycji ma zostać osadzona w pustynnym krajobrazie, a jedną z nowych postaci będzie rzekomo fenek pustynny w formie robota.

Co więcej, gra jest prawdopodobnie tworzona na PS5. Oznacza to, że raczej ominie zestawy PS VR2, którymi Sony ostatnio zbytnio się nie chwali.

Dodajmy, że od dawna spekuluje się o zapowiedzi kolejnego PlayStation Showcase. Być może to właśnie wtedy powitamy ujawnienie nowego Astro Bota?

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.