Astro Bot z datą premiery na PS5! Kontynuacja Astro’s Playroom błyszczała na State of Play 2024

Astro Bot

Astro’s Playroom okazało się dla sporego grona graczy swego rodzaju odkryciem przy okazji zakupu PlayStation 5, bo pozycja ta domyślnie zainstalowana była na konsolach. Biorąc pod uwagę możliwości i funkcje oferowane przez ten tytuł traktowana była jako swoisty „benchmark” możliwości sprzętu od Sony, dając przy tym sporo zabawy. Podczas nocnego State of Play otrzymaliśmy nie lada niespodziankę — zapowiedź kontynuacji wraz z datą premiery.

Astro Bot z datą premiery na PS5

Zwiastun Astro Bot

Astro’s Playroom będzie w zasadzie tym, czego wielu mogło oczekiwać — kontynuacją Astro’s Playroom, która dodatkowo rozwinie szereg opcji znanych poprzedniej odsłon. Na zwiastunie doczekaliśmy się prezentacji kilku ciekawych poziomów, walk z bossami (które na tym etapie zapowiadają się niezwykle różnorodnie) oraz interesujących zagadek logicznych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko to dostępne będzie dokładnie od 6 września 2024 roku, kiedy produkcja ta zawita na konsolach PS5. Jest to świetna wiadomość, zwłaszcza że poprzednik okazał się idealnym tytułem na start, który rozpalał apetyt na więcej tego rodzaju gier.

Swego rodzaju ciekawostką może być tutaj fakt, że w produkcji znalazły się nawiązania do innych gier PlayStation Studios, takich jak m.in. God of War. Wszystko to zapowiada się po prostu szalenie ciekawie i zapewne doczekamy się konkretnego zestawu technologii wykorzystujących pełen potencjał kontrolerów DualSense i Dual Sense Edge. Czekacie na kolejne przygody przyjaznego robocika w Astro Bot? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.