Atlas Fallen na zwiastunie. Zobaczcie pierwsze fragmenty rozgrywki z nowego action-RPG twórców The Surge!

Atlas Fallen

Dokładna data premiery Atlas Fallen została ujawniona już na początku miesiąca. Dzisiaj natomiast deweloperzy ze studia Deck13 Interactive oraz firma Focus Entertainment zaprezentowali pierwszy gameplay trailer wspomnianej produkcji. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak nowa gra twórców serii The Surge prezentuje się w akcji.

REKLAMA

Twórcy serii The Surge prezentują pierwsze fragmenty rozgrywki z Atlas Fallen

Atlas Fallen – gameplay trailer

Fragmenty rozgrywki, które można zobaczyć w powyższym zwiastunie, pokazują m.in. starcia z ogromnymi potworami. Materiał zapowiada, że potyczki w Atlas Fallen będą nie tylko wymagające, ale również całkiem efektowne. Warto również pamiętać, że kampanię fabularną będzie można ukończyć zarówno solo, jak i w trybie kooperacji.

W Atlas Fallen gracze będą mieli natomiast okazję zwiedzić fantastyczną krainę pełną „pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości”. Deweloperzy zapowiadają również, że produkcja pozwoli użytkownikom „kształtować własny styl walki”.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Atlas Fallen powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera zaplanowana jest na 16 maja. Zainteresowani mogą już natomiast składać zamówienia przedpremierowe.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!