Atlas Fallen na zwiastunie. Zobaczcie pierwsze fragmenty rozgrywki z nowego action-RPG twórców The Surge!

Atlas Fallen

Dokładna data premiery Atlas Fallen została ujawniona już na początku miesiąca. Dzisiaj natomiast deweloperzy ze studia Deck13 Interactive oraz firma Focus Entertainment zaprezentowali pierwszy gameplay trailer wspomnianej produkcji. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak nowa gra twórców serii The Surge prezentuje się w akcji.

Twórcy serii The Surge prezentują pierwsze fragmenty rozgrywki z Atlas Fallen

Atlas Fallen – gameplay trailer

Fragmenty rozgrywki, które można zobaczyć w powyższym zwiastunie, pokazują m.in. starcia z ogromnymi potworami. Materiał zapowiada, że potyczki w Atlas Fallen będą nie tylko wymagające, ale również całkiem efektowne. Warto również pamiętać, że kampanię fabularną będzie można ukończyć zarówno solo, jak i w trybie kooperacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Atlas Fallen gracze będą mieli natomiast okazję zwiedzić fantastyczną krainę pełną „pradawnych zagrożeń, tajemnic oraz okruchów przeszłości”. Deweloperzy zapowiadają również, że produkcja pozwoli użytkownikom „kształtować własny styl walki”.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Atlas Fallen powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera zaplanowana jest na 16 maja. Zainteresowani mogą już natomiast składać zamówienia przedpremierowe.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.