Trailer Atomic Heart pokazuje, jak wygląda walka w alternatywnym 1945 roku. Spoiler – prezentuje się genialnie

Atomic Heart

Na Xbox Booth w ramach tegorocznej edycji targów Gamescom zaprezentowano nowy trailer gry Atomic Heart. Wideo prezentuje, w jaki sposób gracz będzie mógł rozprawiać się z przeciwnikami. Walka zapowiada się w tym wypadku naprawdę dobrze.

Trailer Atomic Heart ukazuje system walki

Trailer Atomic Heart

Atomic Heart autorstwa studia Mundfish to pierwszoosobowa gra akcji, która zabierze graczy do 1945 roku, a konkretniej jego alternatywnej wersji. Wydarzenia mają miejsce na terenie Związku Radzieckiego, a główne zagrożenie dla ludzkości stanowią roboty i dziwne organiczne potwory.

Zaprezentowany materiał skupia się na walce. Główny bohater będzie mieć do swojej dyspozycji naprawdę szeroki arsenał – od udziwnionych wariacji na temat klasycznej broni palnej z epoki, przez oręż do walki wręcz, na nadprzyrodzonych mocach skończywszy.

Zobacz też: Czy gry z PS4 działają na PS5

Gra pozwoli toczyć naprawdę szybkie i widowiskowe pojedynki, a wideo pozwala sądzić, że to gracz będzie mógł wybierać spośród różnych sposobów na eliminację wrogów. Dokładna data premiery Atomic Heart nie jest jeszcze znana, ale twórcy zapewniają, że zagramy już w 4 kwartale 2022 roku. Gra zadebiutuje na PC, Xbox One, Xbox Series X|S oraz w usłudze Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z