Atomic Heart ozłocone! Do premiery gry został niecały miesiąc

Atomic Heart

Gracze oczekujący na Atomic Heart mogą odetchnąć z ulgą. Gra bowiem osiągnęła właśnie złoty status. Oznacza to, że zbliżająca się za miesiąc premiera tytułu jest najprawdopodobniej niezagrożona.

Atomic Heart osiągnęło złoty status

Wieści dotyczące ozłocenia Atomic Heart przekazali nam twórcy gry za pomocą Twittera. W poście podziękowali jednocześnie wszystkim zaangażowanym w tworzenie tytułu. Przypomnieli też o premierze produkcji, która nastąpi już 21 lutego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiadomość ta z pewnością ucieszy graczy, którzy oczekują na premierę produkcji rosyjskiego dewelopera. Ten swoją drogą w ostatnim czasie znalazł się pod krytyką fanów za brak twardego stanowiska na temat inwazji Rosji na Ukrainę.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Atomic Heart zadebiutuje na PC oraz na konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja trafi też do biblioteki gier Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.