Avatar Frontiers of Pandora ze zwiastunem pierwszego DLC. The Sky Breaker zadebiutuje już niebawem

Avatar Frontiers of Pandora

Avatar Frontiers of Pandora to całkiem udana zeszłoroczna produkcja bazująca na popularnych filmach Jamesa Camerona. Twórcy produkcji jednakże nie poprzestali na podstawce i do pozycji niebawem, trafi pierwszy fabularny dodatek. Zwiastun owego DLC pojawił się na Ubisoft Forward 2024.

Avatar Frontiers of Pandora – dodatek The Sky Breaker na pełnym akcji zwiastunie

Zwiastun Avatar Frontiers of Pandora: The Sky Breaker na Ubisoft Forward 2024

The Sky Breaker to pierwszy dodatek do Avatar Frontiers of Pandora, który zadebiutuje 16 lipca 2024 roku. Rozszerzenie ponownie zabierze graczy na księżyc Pandora, gdzie rasa Na’avi będzie musiała stawić czoła ludzkim najeźdźcom. Jak widać na zwiastunie, DLC nastawione jest na dynamikę i widowiskowość, co powinno skutecznie przykuć do ekranu fanów produkcji Ubisoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nadchodzące DLC do Avatar Frontiers of Pandora jest także częścią przepustki sezonowej do gry. Bez wątpienia zawartość dostępna w dodatku rozszerzy produkcję o kilka ładnych godzin, toteż fani oryginału mogą już zacierać ręce.

A Wy graliście w Avatar Frontiers of Pandora? Czekacie na DLC? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Ubisoft Forward 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.