Hit Ubisoftu z 2023 roku niebawem w Xbox Game Pass?! Jedna zapowiedź daje wielkie nadzieje

Xbox Game Pass

Usługa Xbox Game Pass regularnie dostaje całkiem ciekawe produkcje z segmentu AAA. W usłudze znaleźć można chociażby wiele gier od Ubisoftu, które trafiają do subskrypcji stosunkowo szybko od momentu ich wydania. Najnowsze poszlaki sugerują, że do biblioteki usługi od „Zielonych” trafi kolejna produkcja od francuskiego wydawcy.

Avatar Frontiers of Pandora niebawem może trafić do Xbox Game Pass

Avatar Frontiers of Pandora Xbox Store
Avatar Frontiers of Pandora w Xbox Store

Wedle najnowszych doniesień, kolejną grą Ubisoftu, która w najbliższym czasie trafi do abonamentu Xbox Game Pass będzie Avatar Frontiers of Pandora.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się bowiem, że na karcie produktu w Xbox Store przy opcji kupienia pojawiła się informacja, sugerująca, że pozycja ta trafi do abonamentu od Microsoftu już w najbliższej przyszłości. Na razie z aktywnym członkostwem możemy liczyć na rabat i kupić grę za jedyne 136 zł.

Byłby to całkiem miły gest ze strony Microsoftu, choć pierwsza część gier, które trafią do Xbox Game Pass w lipcu, jest już od pewnego czasu jasna. Wiele więc wskazuje na to, że albo doczekamy się swoistej niespodzianki, albo tytuł ten zostanie zapowiedziany przy okazji ujawniania gier na drugą połowę bieżącego miesiąca.

Pewne jest natomiast, że będzie to dla wielu osób spore wydarzenie, zwłaszcza jeśli przymierzali się do ogrania tej pozycji już od dłuższego czasu.

Avatar Frontiers of Pandora zadebiutowało dokładnie 7 grudnia 2023 roku i zyskało raczej przychylne opinie graczy i recenzentów. Obecność w Xbox Game Pass byłaby więc idealną okazją do zapoznania się z tym hitem od Ubisoftu. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: xbox.com , somosxbox.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.