Avowed może poważnie namieszać! Materiały dają nadzieję na rewelacyjnego RPG-a w Xbox Game Pass

Avowed

W ostatnim czasie wieści na temat dalszych postępów prac na Avowed w ogóle nie dało się uświadczyć. Wreszcie podczas Xbox Developer Direct otrzymaliśmy upragniony przez wielu konkretny materiał opowiadający o tej grze. Skojarzenia z The Elder Scrolls zdają się w pełni uzasadnione, ale tytuł ten ma w sobie naprawdę coś oryginalnego!

Avowed przedstawiony na Xbox Developer Direct 2024

Avowed
Avowed

Avowed to produkcja osadzona w krainie Living Lands i według zapowiedzi twórców ma zaoferować jak najlepsze doświadczenie dla wszystkich graczy. W trakcie materiału jeden z deweloperów zdradził, że w trakcie walki będziemy mieli ogromny zasób możliwości w zakresie broni i magii. Sporym zróżnicowaniem cechować mają się także przeciwnicy, co jeszcze bardziej może nadać dynamiki całej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ciekawie prezentuje się też kwestia prowadzenia historii, gdzie gracze będą mieli dużą swobodę w wykonywaniu zadań, jednak będzie to okupione konsekwencjami. Fani klasycznych gier RPG powinni zwrócić na to szczególną uwagę.

Avowed
Avowed

Intrygować może też kwestia przedstawionego świata, bo Living Lands jawi się jako naprawdę zróżnicowana kraina. Oprawa wizualna prezentuje się naprawdę całkiem ciekawie, choć niekiedy może być ona zbytnio przekoloryzowana i pastelowa. Nie jest to jednak zbyt wielka wada, ponieważ dzięki temu świat przedstawiony w tym materiale zdaje się po prostu żywszy.

Kiedy wreszcie doczekamy się zapowiadanego tytułu od Obisdian Entertainment? Już niebawem, bo gra trafi do dystrybucji już jesienią 2024 roku! Niestety deweloperzy nie zdradzili konkretnego terminu, ale zapewne zrobią to już za stosunkowo niedługi czas.

Źródło: Xbox Developer Direct

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.