Avowed na nowych screenach wygląda naprawdę imponująco! Grafika w grze może cieszyć oko

Avowed

Jedną z gier, które dane nam było oglądać podczas wczorajszego Xbox Developer Direct okazało się Avowed. Produkcja od Obsidian Entertainment jak na razie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie i może być jednym z lepszych RPG-ów, które trafią do sprzedaży w 2024. Twórcy, chcąc podtrzymać zainteresowanie, udostępnili kolejną porcję ciekawych grafik, prezentujących swój projekt.

Avowed na nowych ujęciach może naprawdę robić ogromne wrażenie

Avowed
Avowed

W Avowed przyjdzie nam przemierzać tajemniczą wyspę zwaną Living Lands, która — według dyrektora artystycznego gry — będzie składać się z bardzo zróżnicowanych regionów. Deweloperzy zapewniają, że dzięki temu gracze będą mogli odkrywać „intrygujące scenerie”, co może (przynajmniej teoretycznie) brzmieć bardzo ciekawie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W grze ma także nie zabraknąć sekretów, które dodatkowo mają popychać graczy ku jeszcze dokładniejsze eksploracji dostępnych regionów. Wszystko to brzmi bardzo ciekawie, zwłaszcza że do naszej dyspozycji będą nie tylko zielone lasy, ale także zniszczone pustkowia, czy wulkaniczne biomy.

Przedsmak tego mogliśmy zobaczyć w trakcie wczorajszego pokazu, gdzie faktycznie zróżnicowanie terenu było bardzo widoczne. Jednocześnie należy zwrócić uwagę, że wszystko to może być okraszone ciekawymi projektami lokacji, które dodatkowo mogą uświetniać Avowed.

Wszystko to brzmi całkiem ciekawie, jednak na werdykty trzeba poczekać do premiery. Ta zaplanowana została na jesień 2024 roku. Gra wyjdzie na PC, Xbox Series X|S oraz dostępna będzie w ramach Xbox Game Pass już od pierwszego dnia.

Źródło: Xbox Wire

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.