Duża awaria PlayStation Network! Niektórzy gracze nie mogą pobrać swoich gier, ale Sony już reaguje

PlayStation logo

Awarie usług internetowych to coś, co może nastąpić niespodziewanie. Właśnie doświadczają tego właściciele konsol Sony. Problem ten dotknął bowiem PlayStation Network.

Awaria PlayStation Network

PlayStation Network awaria marzec 2024
Szczegóły awarii PlayStation Network

Okazuje się, że obecnie sieć PlayStation Network boryka się ze sporymi problemami. Awaria pojawiła się dziś nagle i dotyczy jej wielu obszarów na różnych platformach – PS3, PS4, PS5, PS Vita, internecie oraz pozostałych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przede wszystkim najgorszy wydaje się problem z PS Store. Niektórzy gracze donoszą, że nie są w stanie pobrać swoich gier z biblioteki cyfrowej.

Poza tym problematyczne jest także korzystanie ze swojego konta. Możemy napotkać na problemy z zalogowaniem się, utworzeniem konta i edycją jego szczegółów.

Ponadto błąd obejmuje także – jak widać na powyższym obrazku – gry i funkcje społecznościowe. Niektórzy informują, że strumieniowanie gier obecnie nie działa.

Sony donosi, że już pracuje nad rozwiązaniem przyczyn awarii. Dlatego też mamy nadzieję, że to jedyne przejściowe trudności i wszystko wkrótce wróci do normy.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.