Aż trzy gry na PC za darmo od Bandai Namco! Świetna inicjatywa wydawcy Dark Souls

Steam

Klasyk głosi, że „gratis to uczciwa cena”, a gracze tej maksymie dosyć często hołdują. Do rozdawnictwa gier przyzwyczaił nas do tej pory Epic Games, który co czwartek szykuje dla swoich klientów regularne okazje. Tym razem z podobną akcją wystartowało japońskie Bandai Namco, które w ramach niezwykle ciekawej inicjatywy udostępniło na Steamie nie jedną, a aż trzy gry zupełnie za darmo.

Bandai Namco rozdaje aż trzy gry za darmo na Steam

Doronko Wanko
Doronko Wanko

W ramach specjalnej akcji przygotowanej właśnie przez Bandai Namco na Steamie można odebrać za darmo aż trzy gry od tego japońskiego przedsiębiorstwa. Wszystkie pozycje są częścią projektu szkoleniowego dla nowych pracowników, który prowadzony jest wraz z innym wydawcą, a mianowicie Phoenixx, a za produkcje odpowiada Gyaar Studio, które odpowiada właśnie za wydawanie gier „niezależnych”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pierwszą produkcją jest NOTTOLOT, czyli gra akcji, która opiera się na hakowaniu robotów. Zadaniem graczy jest właśnie przejmowanie władzy nad maszynami, aby ostatecznie uciec z fabryki. Jest to typowo logiczna pozycja, więc nada się w sam raz dla wszystkich, którzy lubią czasem pogłówkować.

Druga gra to Doronko Wanko, gdzie gracze, wcielając się w uroczego psiaka, mają za zadanie… nabrudzić w mieszkaniu. Im bardziej uda się nam naśmiecić, zniszczyć i pobrudzić lokal, tym lepszy wynik osiągamy, a wszystko to potem przekłada się na koszty, jakie muszą ponieść właściciele. Piękne, a zarazem szalenie złowieszcze.

Trzecim tytułem jest Boomeroad, które główny nacisk kładzie na akcje i zręczność. Zadaniem graczy jest w tej grze nie tylko zręczne operowanie postacią, ale też tworzenie torów, po których będą się poruszać. Ze wszystkich grzech pozycji ta zdaje się cechować najbardziej widowiskową oprawą wizualną.

Akcja przeprowadzona przez Bandai Namco jest więc świetną okazją na sprawdzenie tych bardziej nieoczywistych gier, zwłaszcza że są zupełnie darmowe. Zamierzacie sprawdzić te produkcje? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.