Baldur’s Gate 3 z oficjalnym miesiącem premiery. Wiemy, kiedy produkcja opuści wczesny dostęp

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 zadebiutowało we wczesnym dostępie dokładnie w październiku 2020 roku i od samego początku przyciągnęło uwagę wielu fanów gatunku na całym świecie. Od tego czasu deweloperzy z Larian Studios dość pieczołowicie przygotowywali swoje najnowsze dzieło do oficjalnego startu. Dziś przy okazji gali The Game Awards 2022 dowiedzieliśmy się, kiedy gra opuści wczesny dostęp!

Baldur’s Gate 3 z oficjalną premierą w drugiej połowie 2023 roku

Baldur’s Gate 3 – zwiastun TGA 2022

Podczas tegorocznej gali The Game Awards Larian Studios ogłosiło, że Baldur’s Gate 3 wyjdzie z wczesnego dostępu w sierpniu 2023 roku. Tym samym trzecia odsłona kultowego cyklu RPG-ów po ponad dwóch latach (i kilku opóźnieniach) opuszcza wreszcie wczesny dostęp.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Warto podkreślić, że już 14 grudnia do Baldur’s Gate 3 zawita kolejna dość pokaźna aktualizacja, która jeszcze bardziej rozbuduje ten tytuł. Fani marki powinni być zachwyceni!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.