Baldur’s Gate 3 z oficjalnym miesiącem premiery. Wiemy, kiedy produkcja opuści wczesny dostęp

Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 zadebiutowało we wczesnym dostępie dokładnie w październiku 2020 roku i od samego początku przyciągnęło uwagę wielu fanów gatunku na całym świecie. Od tego czasu deweloperzy z Larian Studios dość pieczołowicie przygotowywali swoje najnowsze dzieło do oficjalnego startu. Dziś przy okazji gali The Game Awards 2022 dowiedzieliśmy się, kiedy gra opuści wczesny dostęp!

Baldur’s Gate 3 z oficjalną premierą w drugiej połowie 2023 roku

Baldur’s Gate 3 – zwiastun TGA 2022

Podczas tegorocznej gali The Game Awards Larian Studios ogłosiło, że Baldur’s Gate 3 wyjdzie z wczesnego dostępu w sierpniu 2023 roku. Tym samym trzecia odsłona kultowego cyklu RPG-ów po ponad dwóch latach (i kilku opóźnieniach) opuszcza wreszcie wczesny dostęp.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Warto podkreślić, że już 14 grudnia do Baldur’s Gate 3 zawita kolejna dość pokaźna aktualizacja, która jeszcze bardziej rozbuduje ten tytuł. Fani marki powinni być zachwyceni!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z