Baldur’s Gate 3 na Xboxy Series X|S nadal w 2023 roku! Twórcy kolejny raz uspokajają graczy

Baldur's Gate 3 Gale

Już od wakacji wiemy, że Baldur’s Gate 3 ma pojawić się na Xboxach jeszcze w 2023 roku. Mijają jednak kolejne miesiące, a nadal brak na ten temat jakichkolwiek większych szczegółów. Jeden z dyrektorów Larian Studios ponownie uspokoił więc graczy, że założenia jego firmy się nie zmieniły.

Baldur’s Gate 3 z premierą na Xboxach Series X|S jeszcze w 2023 roku

Dyrektor wydawniczy Larian Studios Michael Douse odniósł się ostatnio na Twitterze do kwestii wydania Baldur’s Gate 3 na Xboxach Series X|S. W swoim poście odpowiedział jednemu z użytkowników, że gra ma pojawić się na konsolach Microsoftu jeszcze w tym roku, co zostało już powiedziane kilka razy.

Gracze robią się jednak coraz bardziej nerwowi. Pomimo zapewnień deweloperów jesteśmy już bliżej końca roku, a Baldur’s Gate 3 nadal nie ma w tym przypadku daty premiery.

Z drugiej strony pierwotne założenia wskazywały, że gra zadebiutuje na Xboxach pomiędzy „wrześniem a listopadem”. Być może wkrótce będziemy więc świadkami jakiegokolwiek oficjalnego ogłoszenia ze strony Larian.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Niemniej przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 jest dostępne na rynku od sierpnia 2023 roku. Obecnie hitową produkcję mogą ogrywać posiadacze PC i PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.