Banishers: Ghost of New Eden otrzyma sequel? „Zawsze traktujemy nasze gry jako pierwszy krok franczyzy”

Banishers: Ghosts of New Eden

Od premiery Banishers: Ghosts of New Eden minął już ponad miesiąc. Najnowsza produkcja twórców Life is Strange spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony graczy, jak i branżowych recenzentów, co potwierdza średnia ocen na Metacritic. Tymczasem okazuje się, że fani wspomnianej produkcji być może będą mieli jeszcze okazję odwiedzić uniwersum wykreowane przez deweloperów ze studia Don’t Nod.

Banishers: Ghost of New Eden 2 powstanie? Don’t Nod odpowiada na pytania dotyczące dodatków i kontynuacji

Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun z ocenami

O potencjalnym powrocie do świata przedstawionego w Banishers: Ghost of New Eden wspomniał Stéphane Beauverger, czyli reżyser narracji. Redakcja MP1st zapytała dewelopera, czy wspomniana produkcja doczeka się w przyszłości dodatku lub kontynuacji. Przedstawiciel Don’t Nod odpowiedział natomiast, że studio zawsze traktuje swoje gry jako „pierwszy krok” w kierunku nowej franczyzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zawsze traktujemy nasze gry jako pierwszy krok franczyzy. Częścią mojej pracy, jako reżyser narracji, jest myślenie o przyszłych możliwych produkcjach rozgrywających się w tym samym uniwersum. Takie decyzje nie są jednak podejmowane tylko przez zespoły kreatywne, w procesie tym bierze udział więcej zespołów.

– wyjaśnia Beauverger.

Na decyzję o powstaniu Banishers: Ghost of New Eden 2 na pewno duży wpływ będą miały wyniki sprzedaży pierwszej części. Don’t Nod nie podzieliło się jednak jeszcze rezultatem swojej najnowszej produkcji. Deweloperów cieszyć mogą natomiast pozytywne opinie, o których wspomnieliśmy na początku wiadomości.

Na koniec warto przypomnieć, że Banishers: Ghost of New Eden dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Jeśli zastanawiacie, czy warto sięgnąć po najnowszą produkcję studia Don’t Nod, to w podjęciu decyzji być może pomoże Wam nasza recenzja Banishers: Ghosts of New Eden.

Źródło: GamingBolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.