Banishers: Ghosts of New Eden na nowym zwiastunie! Klimatyczny materiał wprowadza do fabuły gry

Banishers Ghost of New Edan

Premiera Banishers: Ghosts of New Eden tuż za rogiem. Z tego względu studio Don’t Nod podzieliło się z nami nowym zwiastunem gry. Tym razem wprowadza on do jej tajnik fabularnych.

Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun fabularny

Banishers: Ghosts of New Eden – zwiastun fabularny

Banishers: Ghosts of New Eden to zdecydowanie jedna z najciekawszych premierowych pozycji początku 2024 roku. Za grę odpowiada studio Don’t Nod – twórcy m.in. uznanej serii Life is Strange.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym razem zwiastun gry skupia się na jej fabule. Przypomnijmy, że wyróżni ona dwie grywalne postacie – Anteę Duarte i Red mac Raitha.

Rozgrywka wrzuca nas w wir wydarzeń rozgrywających się w New Eden w roku 1695. Naszym zadaniem będzie stanie się łowcami duchów, którzy przysięgli chronić żyjących przed upiorami oraz widmami.

Banishers Ghost of New Edan trafi na PC, PS5 i Xboxy Series X|S. Tytuł ten zadebiutuje już 13 lutego 2024 roku.

Źródło: Don't Nod

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.