Batman Arkham Trilogy zapowiedziane! Trzy gry trafią na Nintendo Switch

Batman Arkham Trilogy

Dzisiejsze Nintendo Direct przyniosło miłą niespodziankę dla fanów uniwersum DC. Okazało się bowiem, że Batman Arkham Trilogy trafi na Nintendo Switch. Zestaw z trzema grami ma się ukazać na rynku jeszcze w tym roku.

Batman Arkham Trilogy na Nintendo Switch

Zwiastun Batman: Arkham Trilogy

Trzy znajdujące się w zestawie Batman: Arkham Trilogy gry być może nie są najnowsze, ale nadal mają wierne grono fanów. Tych z pewnością ucieszy fakt, że już niedługo będą mogli ograć je na Nintendo Switch. Mowa tu o poniższych tytułach:

  • Batman: Arkham Asylum (2009)
  • Batman: Arkham City (2011)
  • Batman: Arkham Knight (2015)

Niniejszym podseria Arkham zaliczy więc oficjalny debiut na najnowszej konsoli Nintendo. Wcześniej jej różne odsłony pojawiały się już na 3DS i Wii U.

Co warte wspomnienia, Batman: Arkham Trilogy będzie zawierać wszystkie DLC. Z powyższego trailera możemy zauważyć, że wydanie raczej nie zaoferuje nam żadnych większych ulepszeń graficznych, ale z drugiej strony jego końcowa plansza zwiastuje, że nagranie rozgrywki nie przedstawia jej finalnego wyglądu.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Kup Nintendo Switch

Batman: Arkham Trilogy pojawi się na Nintendo Switch już jesienią 2023 roku. Wydawcą gier będzie naturalnie Warner Bros.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.