Ubisoft właśnie zapowiedział nową grę. Tylko że… ten sam tytuł wydano już 7 lat temu

BattleCore Arena

Ubisoft posiada w swoim portfolio wiele obiecujących marek. Nic więc dziwnego, że francuska firma raczy nas regularnymi zapowiedziami kolejnych tytułów. Ta jest jednak dosyć niezrozumiała, bo wydawca ogłosił właśnie testy… gry, która zadebiutowała już lata temu.

Ubisoft zapowiedział BattleCore Arena

Zwiastun BattleCore Arena

BattleCore Arena to najnowsza gra, którą zapowiedział Ubisoft. Właśnie ruszyły zapisy na testy tej produkcji, które odbędą się w dniach 1-5 lutego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z pozoru to wieść jak każda inna. Warto jednak wspomnieć, że BattleCore Arena to gra, którą… wydano już w 2017 roku.

Za jej stworzenie odpowiadał wtedy francuski zespół Cosmic Ray Studio. Wszelkie informacje o niej zniknęły ze Steama w 2022 roku, ale nadal możemy ją odnaleźć w serwisie SteamDB. Stąd dowiemy się, że ostatni raz aktualizowano ją na platformie Valve w maju 2023 roku.

Tak czy inaczej, wydaje się, że teraz gra wróciła. Świadczy też o tym nowy post na jej Twitterze (pierwszy od 2020 roku), stosowny komunikat pojawił się także na koncie Ubisoftu.

Trzeba więc przyznać, że to dosyć dziwny sposób na ogłoszenie powrotu zapomnianego tytułu. Nadmieńmy na końcu, że jest on strzelanką free-to-play, gdzie ważnym czynnikiem zwycięstwa jest „opanowanie grawitacji”.

Jeżeli ktoś chce samemu przetestować BattleCore Arena, to może się do tego zapisać na oficjalnej stronie Ubisoftu. Rejestracja jest dostępna dla graczy korzystających z PC.

Źródło: Instant Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.