Battlefield 2042 Dark Creations na mrocznym zwiastunie. Twórcy zapowiadają szósty sezon rozgrywek

battlefield 2042 dark creations

Battlefield 2042 nie może pochwalić się szczególnie udanym debiutem na rynku. Twórcy od dwóch lat starają się ratować sytuację, wydając aktualizacje i od podstaw przebudowując produkcję. Teraz DICE dzieli się natomiast zwiastunem kolejnego, szóstego sezonu o nazwie Dark Creations.

Battlefield 2042 Dark Creations na pierwszym zwiastunie

Zwiastun Battlefield 2042 Dark Creations

Do Battlefield 2042 zmierza szósty, mroczny sezon rozgrywek. W sieci pojawił się już zwiastun Dark Creations, który rozpocznie się 10 października. Choć materiał nie zdradza wiele szczegółów, zgodnie ze wpisem opublikowanym na platformie X, na graczy ma czekać nowa, klaustrofobiczna mapa, broń, gadżety i całkowicie nowa przepustka bojowa.

Ponadto Insider Gaming podaje, że wśród nowych broni znajdzie się karabin szturmowy VHX-D3, L9CZ oraz karabin snajperski G428. Pojawić ma się również pojazd UV-2 Dragonfly oraz możliwość wyrzucania apteczek i amunicji. Dostępny będzie także nowy karnet bojowy, który ma zawierać 100 poziomów do odblokowania.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Warto również dodać, że wraz z premierą szóstego sezonu w Battlefield 2042 pojawi się narzędzie EA anticheat. To rozwiązanie ma na celu zapobieganie oszustwom i modyfikacjom gry oraz ma zapewnić uczciwą grę na polu bitwy. Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Battlefield 2042 Dark Creations zadebiutuje 10 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.