Battlefield 2042 krytykowane przez szefa marki. Mężczyzna wyjawia co w jego opinii stało za porażką na premierę

Battlefield 2042

Powiedzieć, że Battlefield 2042 nie miał najlepszego startu to jak nie powiedzieć nic. Najnowsza odsłona strzelanki tworzonej przez DICE rozczarowała wielu fanów serii, a deweloperzy przez długi czas starali się ją naprawić. W niedawnym wywiadzie obecny szef marki Battlefield — Vince Zampella — ocenił, co było powodem tak dużej porażki.

REKLAMA

Według Vince’a Zampelli Battlefield 2042 za bardzo odszedł od korzeni serii

Różnice w poziomie detali pomiędzy Battlefield V a Battlefield 2042

W rozmowie przeprowadzonej z serwisem Barron’s Vince Zampella stwierdził, że Battlefield 2042 odszedł zbyt daleko od standardów wypracowanych przez poprzednie odsłony. W jego opinii twórcy próbowali zrobić wiele ambitnych rzeczy, jednak nie poświęcili oni odpowiedniej ilości czasu na ich dopracowanie. W opinii nowego szefa marki wszystkie założenia, jakie znalazły się w produkcji, nie były złe, jedynym problemem było ich wykonanie, które pozostawia wiele do życzenia.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

W dalszej części rozmowy Zampella odniósł się także do popularnego ostatnio tematu dużych przejęć w branży gier. Twierdzi on, że na całym procederze ucierpieć może kreatywność deweloperów, która ograniczana będzie przez nowych właścicieli.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!