Battlefield 2042 i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Battlefield 2042

Po krótkiej przerwie Microsoft powraca z ofertą Xbox Free Play Days. W ten weekend – podobnie jak miało to miejsce dwa tygodnie temu – posiadacze konsol Xbox mają okazję zapoznać się za darmo z trzema produkcjami. Tym razem użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Battlefield 2042, Batora: Lost Haven, a także Rainbow Six Siege.

Battlefield 2042, Batora: Lost Haven i Rainbow Six Siege za darmo w ramach Xbox Free Play Days (1-4 grudnia)

Battlefield 2042 – zwiastun 3. sezonu rankingowego

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i nie inaczej jest również tym razem. W ten weekend subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 4 grudnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 5000 zł

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Dajcie znać w komentarzach, czy ten weekend zamierzacie spędzić ze strzelanką Ubisoftu, czy może sprawdzicie się na polach bitwy w produkcji EA DICE.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z