Nowy Battlefield może zaoferować rodzime klimaty. EA ujawniło kawałek fabuły?

Battlefield 2042

Wszyscy gracze mają nadzieję, że po Battlefieldzie 2042 seria powróci na właściwe tory. Co ciekawe, być może właśnie poznaliśmy odrobinę szczegółów na temat nowej części cyklu. Te pochodzą z ogłoszenia na casting na rolę jednej z postaci.

EA szuka aktorów do nowego Battlefielda?

Battlefield przez chwilę był na właściwej ścieżce, ale gracze niezbyt polubili jego ostatnią odsłonę. EA musi więc teraz odkupić winy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak czy inaczej, wygląda na to, że najnowszy Battlefield trafi do Europy. W ogłoszeniu dotyczącym castingu na jedną z aktorek do projektu „TIMELESS FIELDS” pojawiła się bowiem informacja o poszukiwaniu aktorki ze słowiańskim pochodzeniem:

25-35 lat, słowiańska kobieta. Akcent: autentyczny chorwacki, bośniacki lub serbski. Operatorka sił specjalnych. Rozanda zawsze była wyrzutkiem jako dziecko dwóch różnych teł etnicznych w Chorwacji. Taktyczka o niezwykłej odwadze psychicznej i fizycznej. Potrafi być niecierpliwa i gardzi słabością. Sprawna, wysportowana i zdolna do szybkiego poruszania się z bronią. Wymogi: musi mówić po chorwacku lub/i bośniacku i serbsku.

Wymogi do castingu na aktorkę do nowego projektu EA

Być może czeka nas więc osadzenie fabuły następnego Battlefielda w słowiańskiej części Europy. Albo przynajmniej umieszczenie w nim postaci z naszego obszaru kulturowego.

Naturalnie casting może również dotyczyć operatorki do trybu multiplayer. Na ewentualne szczegóły będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Źródło: Reddit

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.